Obuolių rūgštis
search
  • Obuolių rūgštis

Obuolių rūgštis

1,98 €
Nėra mokesčio

Kosmetinė obuolių rūgštis 10 g

Kiekis

Balti, maži kristalai, tirpūs vandenyje - 10 g

Obuolių rūgštis priklauso karboksirūgštims ir yra vaisių rūgštis. Ji labai dažnai naudojama naikinti pleiskanas ir kosmetikoje, turinčioje AHA rūgščių. Tai sumažina smulkias raukšleles, skaistina odą, pagerina jos tekstūrą, sumažina riebalinių liaukų matomumą.

Dozavimas:

iki 10% - namų kosmetikoje (esant kosmetikos pH ≥3,5)

iki 30% - profesionalioje kosmetikoje, naudojama kvalifikuotų specialistų (kurių kosmetikos pH yra ≥ 3)

Kaip vartoti obuolių rūgštį?

Praturtinkite jau turimą kremą ar pagamintą.  Be kremo ar kremo pagrindo, išbandykite obuolių rūgštį kasdienei odos priežiūrai, derinkite su toniku.

Obuolių rūgšties galite pridėti prie kremų, kaukių, tonikų, turinčių drėkinamąjį ir šveičiamąjį poveikį, prižiūrint brandžią, linkusią į spuogus, riebią ir nuobodžią odą.

 

Obuolių rūgšties savybės:

Obuolių rūgštis turi vertingų savybių, priklausomai nuo naudojamos koncentracijos. Mažesnėmis koncentracijomis (iki 5%, esant didesniam nei 5 pH) jis drėkina ir skaistina , sumažina smulkias raukšles ir pagerina odos struktūrą. Didesnėje koncentracijoje (kai kosmetikos pH yra 2,5–5), ji minkština ir šveičia, o tai skaistina odą.

Obuolių rūgštis turi panašių savybių kaip glikolio rūgštis, tuo pačiu mažiau dirgindama .

 

·         Dėl kosmetikos su rūgštimis naudojimo sumažėja raginio sluoksnio, apsaugančio odą nuo UV spindulių, storis.

·         Todėl, naudodami kosmetiką su rūgštimis, apsaugokite veidą nuo UV spindulių, pvz., Naudodami kosmetiką su filtrais.

·         Kontraindikacijos vartoti rūgštis yra: daugybė apgamų, atopinis dermatitas, egzema, psoriazė, pūslelinė, polinkis vystytis keloidams, sveikimo laikotarpis po veido operacijos, sudirgusi oda, odos alergijos, geriamoji terapija su vitamino A dariniais, nudegimas saulėje.

·         Laikyti sandariai uždarytą kambario temperatūroje, atokiau nuo šilumos ir šviesos šaltinių, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

·         Neviršykite rekomenduojamos didžiausios koncentracijos.

 

ob_r
20 Prekės

Jums taip pat gali patikti

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.