• Išparduota
Organinis medetkų maceratas
search
  • Organinis medetkų maceratas

Organinis medetkų maceratas

3,97 €
Nėra mokesčio

 Organinis medetkų maceratas 20 ml

Kiekis
Išparduota

Macerate yra daug veikliųjų medžiagų, tokių kaip karotinas ir triterpeno saponinai, kurie suteikia baktericidinių ir gydomųjų savybių bei apsaugo nuo dermatito. Grožio pramonėje jis žinomas dėl drėkinančio, minkštinančio ir priešuždegiminio poveikio.

Medetkų maceratas, gaunamas iš medetkų žiedų [Calendula officinalis L.], ekologiškai auginamų ir mirkomų saulėgrąžų aliejuje,. Tai aukščiausios kokybės maceratas, maceruotas 1/3 dalimi ir tris mėnesius veikiamas saulės spindulių. Maceracijos metu saulėgrąžų aliejus įgauna oranžinę spalvą ir yra praturtintas riebaluose tirpiais augalo ingredientais.

Dozavimas: Rekomenduojama 3–10%

Kaip naudoti medetkų maceratą?

Sumaišykite medetkų maceratą su kitais aliejais arba naudokite kaip riebalų fazės komponentą gaminamoje kosmetikoje. Naudokite pačių gaminamuose losjonuose, kremuose, kūno sviestuose, lūpų dažuose ir gydomuosiuose tepaluose. Praturtinkite mėgstamą kremą maceratu arba kelis lašus sujunkite su kitu aliejumi rankoje ir tepkite odą, kūną ir plaukus.

Medetkų maceratas – savybės:

·         Medetkų maceratas pasižymi raminančiomis savybėmis. Jis rekomenduojamas šiurkščiai, sutrūkinėjusiai, jautriai ir sudirgintai odai . Jis pagreitina jo atsinaujinimą ir turi priešuždegiminių savybių.

·         Jame yra daug veikliųjų medžiagų, tokių kaip karotinas ir triterpeno saponinai, kurie suteikia produktui bakteriostatinių ir gydomųjų savybių bei apsaugo nuo uždegimo.

·         Kosmetikoje jis vertinamas dėl drėkinančių, minkštinančių ir priešuždegiminių savybių . Dėl didelio vitamino E ir linolo rūgšties kiekio saulėgrąžų aliejuje maceratas pasižymi antioksidacinėmis ir stipriai regeneruojančiomis savybėmis .

·         Kosmetikos receptuose jis gali būti naudojamas kaip riebalų fazės ingredientas.

Naudojimas:

Plaukai

·         Medetkų maceratas drėkina ir atkuria plaukus.

·         Medetkų maceratas kartu su taukmedžio sviestu veiksmingai prižiūri dirgintą ir sausą galvos odą, kovoja su pleiskanomis.

Veidas

·         Medetkų maceratas drėkina ir ramina sudirgusią odą.

·         Medetkų macerato dėkite į vaškus ir aliejus - puikiai tinka regeneruoti odą ir sausoms, suskilinėjusioms lūpoms.

·         Medetkų maceratas, dedamas į saldžiųjų migdolų aliejų ar slyvų sėklų aliejų, palaikys subrendusios odos priežiūrą.

·         Maceratą naudokite kaip veido masažo aliejaus ingredientą kartu su mėgstamu baziniu aliejumi.

Kūnas

·         Medetkų maceratas turi apsauginį ir regeneruojantį poveikį.

·         Į kremo pagrindą įpilkite medetkų macerato ir naudokite jį šiurkščiai, sutrūkinėjusiai kojų ar alkūnių odai prižiūrėti.

·         Kartu su abrikosų kauliukų aliejumi, arbūzų sėklų aliejumi ar saldžiųjų migdolų aliejumi rekomenduojama medetkų maceratą, skirtą prižiūrėti vaikų odą po maudynių.

·         Po saulės medetkų maceratas kartu su saldžiųjų migdolų aliejumi ramina dirginimą ir paraudimą.

 

Pastabos: Laikyti sandariai uždarytą kambario temperatūroje, atokiau nuo šilumos ir šviesos šaltinių, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

med_mece

Jums taip pat gali patikti

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.