Sojų pupelių aliejus 30 ml
search
  • Sojų pupelių aliejus 30 ml

Sojų pupelių aliejus 30 ml

2,90 €
Nėra mokesčio

Šaltai spaustas sojų pupelių aliejus 30 ml

Kiekis

Šaltai spaustas sojų aliejus turi didelį kiekį flavonoidų, lecitino, sterolino ir vitamino E. Tinka visų tipų odai. Tai geras minkštiklis ir pagerina odos drėkinimą. Jis apsaugo odą nuo vandens praradimo ir neigiamos išorinių veiksnių įtakos. Naudinga sausai, šiurkščiai ir brandžiai odai. Tai suteikia odai elastingumo ir stabdo senėjimo procesus.

Dėl riebiųjų rūgščių kiekio sojų aliejus kosmetikoje gali būti naudojamas kaip minkštiklis arba kaip natūralus polinesočiųjų riebalų rūgščių šaltinis, atstatantis natūralų odos apsauginį barjerą. Linolo rūgšties yra daugiausiai sojų pupelių aliejuje, kuris atkuria odos tinkamo drėkinimo lygį. Sojų aliejus dėl vitamino E taip pat žinomas kaip antioksidantas. Tyrimai parodė, kad alfa-tokoferolio naudojimas odai apsaugo ją nuo oksidacinio UV spindulių poveikio.

Dozavimas: 1 - 100%

Sojų aliejus - kaip naudoti?

Kasdienei odos priežiūrai naudokite gryną sojų aliejų arba sumaišykite su kitais natūraliais aliejais ir eteriniais aliejais. Tai gali būti kosmetikos, pagamintos nuo nulio, kūno aliejų, plaukų kaukių ar vonios kamuoliukų priedas.

Sojų aliejus - savybės

Dėl didelio polinesočiųjų riebalų rūgščių kiekio sojų aliejus atkuria natūralaus apsauginio odos barjero funkcionalumą, yra puikus minkštiklis ir pagerina odos drėkinimą . Sojų pupelių aliejus puikiai tinka prižiūrint krentančius ir pažeistus plaukus . Be to, tai yra geras antioksidantas - apsaugo odą ir plaukus nuo oksidacijos procesų .

Plaukai

Sojų aliejus rekomenduojamas visų tipų plaukams, tiek pažeistiems, tiek geros būklės. Maitina, apsaugo nuo per didelio džiūvimo ir skilimo. Tai neapsunkina plaukų.

Išbandykite sojų aliejų kaip plaukų aliejaus kaukių ir kondicionierių pagrindą.

Veidas

Sojų pupelių aliejus rekomenduojamas sausai odai prižiūrėti. Jis veikia kaip minkštiklis, jis maitina ir drėkina odą. Jis rekomenduojamas kaip apsauginių kremų, apsaugančių odą nuo oro sąlygų, komponentas.

Praturtinkite kremą sojų aliejumi arba naudokite kartu su vitaminu E kaip veido aliejų.

Kūnas

Sojų pupelių aliejų naudokite kaip pagrindinį masažo aliejų - jis yra labai lengvas ir lengvai įsigeria į odą.

Sojų aliejus lengvai naudojamas vonios aliejuose ir muilo gamyboje kaip riebalų fazės priedas.

Jis dažnai dedamas į vonios bombas kaip ingredientas, kuris drėkina odą ją nuprausus.

 

Pastabos:

 Sojų aliejų laikyti sandariai uždarytą kambario temperatūroje, atokiau nuo šilumos ir šviesos.

INCI: Glicino „Max“ (sojų) aliejus

aliej_soj
7 Prekės

Jums taip pat gali patikti

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.