Kakavos sviestas
search
  • Kakavos sviestas

Kakavos sviestas

3,99 €
Nėra mokesčio

Kakavos sviestas 30 g

Kiekis

Kakavos sviestas naudojamas kaklo ir veido odos jauninamosioms procedūroms. Jis padės, jei turite bėdų dėl išsausėjusios odos – svieste esantis vitaminas A, jau minėtos stearino ir palmitino, taip pat laurino bei kitos rūgštys daro tikrus stebuklus. O kur dar vitaminai B1, B2, B3, C, E?

Bet dar kakavos sviestas pasižymi ir stipriomis antialerginėmis bei regeneracinėmis savybėmis.

Aišku, pirmiausia – ir jau labai seniai, – šis produktas garsėja kaip puikiausias drėkinamasis kremas sausai odai. Ir geriausio efekto pasiekiama juo tepantis prieš naktį.

Tiesiog ištirpdykite delne truputį kakavos sviesto ir įtrinkite juo odą. O perteklių sugerkite popierine servetėle.
Kakavos svieste gausu riebalų rūgščių, tarp jų - ypač vertingos oleino riebalų rūgšties (Omega-9), taip pat nemažai mineralų, vitaminų, antioksidantų.

Kakavos sviestas labai minkština odą, padarydamas ją švelnią lyg šilkas; turi raminamųjų ir regeneruojamųjų savybių, stabdo raukšlelių susidarymą, labai padeda siekiant išvengti strijų susidarymo nėštumo metu, minkština randus, drėkina sausą, šerpetotą odą, rekomenduotinas brandžiai, vystančiai, elastingumą praradusiai odai.

Šį produktą galima naudoti gryną (prieš tai pašildžius vandens garų vonelėje) arba maišyti su sviestmedžių, kokosų, simondsijų, makadamijų aliejumi. Kakavos sviestu praturtintos priemonės įgauna malonų aromatą.

Naudojama: Lūpų balzamo gamyboje, kremų gamyboje, losjonų gamyboje.

sv_kak
11 Prekės
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.