Nulupama dumblių kaukė
search
  • Nulupama dumblių kaukė

Nulupama dumblių kaukė

1,90 €
Nėra mokesčio

Nulupama dumblių kaukė 20 g (dviems kartams)

Kiekis

Nuplėšiama dumblių kaukė yra labai smulkūs milteliai, kuriuos sumaišius su vandeniu sukuriama tiršto kremo konsistencija. Nulupamą dumblių kaukę galima naudoti visų tipų odai prižiūrėti. Panaudojus kaukę, sausa oda bus drėkinama , subrendusi - lygi , kraujagyslių oda nurims .

Dumblių kaukė yra viena iš populiariausių kaukių, naudojamų odos priežiūrai. Ji yra labai smulkių baltų miltelių pavidalu, kurie, sumaišyti su vandeniu, sudaro tirštos konsistencijos gelį. Alginatas yra atsakingas už geliantį poveikį - medžiaga, gaunama iš Laminaria dumblių ląstelių sienelių, pasižyminti raminančiomis, antibakterinėmis ir drėkinamosiomis savybėmis . Alginatas vykdo kompleksinę reakciją, miltelius paverčiant minkšta mase, kuri leidžia kaukei puikiai prisitaikyti prie veido ar kūno formos.

Diatomito žemė, esanti kaukėje, daugiausia susideda iš vienaląsčių diatominių dumblių lukštų ir yra turtingas silicio šaltinis, turintis didelį biologinį prieinamumą. Silicis veikia nuo spuogų, stangrina , stiprina kraujagysles ir palaiko žaizdų gijimą . Tai švelniai pašalina negyvas epidermio ląsteles ir padaro odą lygią . Mineralinės druskos kartu su dumbliais gerina odos drėgmę ir reguliuoja sutrikusį mineralų balansą.

Dozavimas: 90–100%

Nulupama dumblių kaukė - kaip tepti?

Nulupamą dumblių kaukę galima naudoti kartu su vandeniu arba praturtinti kitomis veikliosiomis medžiagomis, pvz., Spirulinos ekstraktu, spirulinos milteliais.

Dumblių nuplėšiamą kaukę naudoti yra labai paprasta ir greita - sumaišykite 10 g pudros su 30 ml vandens, užtepkite ant odos storą sluoksnį, vengdami akių, antakių ir burnos srities, pašalinkite maždaug po 20 minučių (norėdami paruošti nulupamą kaukę veidui ir kaklo sumaišykite 20 gramų su 60 ml vandens).

Savybės:

·         Nulupama dumblių kaukė drėkina

·         Nulupta dumblių kaukė sumažina vandens nuostolius ir sutelkia juos viršutiniame epidermio sluoksnyje. Oda tampa giliai lygi ir drėkinama (+ 74,6%). 

·         Nulupama dumblių kaukė turi stangrinamąjį poveikį

·         Dumbliai valo odą, skatina medžiagų apykaitą ir padeda pašalinti vandens perteklių iš audinių, todėl kaukę taip pat galima sėkmingai naudoti ant kūno kaip stangrinamąją ir anticeliulitinę procedūrą.

·         Nulupama dumblių kaukė turi valomąjį poveikį

·         Kaukėje gausu natūralių veikliųjų medžiagų, kurios pašalina iki 84% nešvarumų nuo odos paviršiaus, atstatydamos odos hidro-lipidų balansą. Be to, ji pašalina negyvas epidermio ląsteles ir padaro odą lygią.

Laikyti sandariai uždarytą kambario temperatūroje, atokiau nuo šilumos ir šviesos šaltinių, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Kilmės šalis - Prancūzija

Dėmesio! Nenaudokite metalinių šaukštų, maišydami molio kaukes!

dumb_kauk
7 Prekės

Jums taip pat gali patikti

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.