• Išparduota
Eko konservantas - milteliai
search
  • Eko konservantas - milteliai

Eko konservantas - milteliai

3,39 €
Nėra mokesčio

Eko konservantas - milteliai (gliukonolaktonas, natrio benzoatas) 20 g

Kiekis
Išparduota

Miltelių pavidalo konservante, gautame fermentacijos procese iš kukurūzų be GMO, nėra baltymų be glitimo. Konservantų miltelius sudaro: gliukonolaktonas (D-gliukono-1,5-laktonas) ir natrio benzoatas.

Dozavimas:

Rekomenduojama 0,75 - 2%. Produktams, kuriuose yra daug vandens (tonikai, vandeningi losjonai), rekomenduojama naudoti apie 1,5% (daugiausia iki 2,0%) *. Jis veikia pH 3-6 ribose.

Kaip naudoti miltelių konservantą?

·         Naudokite kaip kremų, losjonų, kūno sviestų, dezodorantų, tonikų, losjonų, šampūnų ir plaukų kondicionierių konservantą.

·         Geriausiai veikia pH diapazone nuo 3 iki 6.

·         Jis gali būti dedamas į vandens fazę aukštesnėje temperatūroje arba į paruoštą kosmetiką žemesnėje nei 40 laipsnių Celsijaus temperatūroje.

·         Tirpsta vandenyje, glicerine.

Ekologinis konservantas – savybės:

·         Konservantas veiksmingas prieš gram +, gram - bakterijas, grybus ir pelėsius.

·         Jis neturi kvapo, kuris prasiskverbia pro produktą.

·         Tai veiksminga daugelyje produktų kategorijų: kremai, losjonai, šampūnai, geliai, tonikai, taip pat priemonės nuo saulės.

·         Konservantų apsaugos nereikia kosmetikoje be vandens, t.y. Produktų, sudarytų iš riebalų, pvz., Masažo aliejų, aliejaus serumų ar sviesto. Tinkamomis paruošimo ir laikymo sąlygomis saugumas paprastai garantuojamas pridedant vitamino E ir (arba) antibakterinių eterinių aliejų, pvz., Arbatmedžio.

·         Produktai į kuriuos reikia dėti konservantus yra emulsijos (kai viena fazė yra vanduo) ir produktai, kuriuose yra vandens, pvz., Tonikai, geliai, taip pat vandeniniai tirpalai, pvz., Šampūnai, skalbimo geliai.

 

Pastabos:

·         Atidarydami pakuotę ir dėdami gaminį į kosmetiką, neįkvėpkite dulkių. Naudokite asmenines apsaugos priemones.

·         Laikyti sandariai uždarytą kambario temperatūroje, atokiau nuo šilumos ir šviesos šaltinių, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

·         Neviršykite rekomenduojamos didžiausios koncentracijos.

 

INCI: Gliukonolaktonas, natrio benzoatas

Kilmės šalis: JAV

Laikyti sandariai uždarytą kambario temperatūroje, atokiau nuo šilumos ir šviesos šaltinių, vaikams nepasiekiamoje vietoje

eko_kons_mil

Jums taip pat gali patikti

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.