• Išparduota
Bambuko aktyvuota medžio anglis
search
  • Bambuko aktyvuota medžio anglis

Bambuko aktyvuota medžio anglis

3,47 €
Nėra mokesčio

Bambuko aktyvuota medžio anglis 20 g

Kiekis
Išparduota

Bambuko aktyvuota anglis yra 100% natūrali anglis, gaunama iš atsinaujinančių šaltinių. Skirtas spuogų, riebios ir mišrios odos priežiūrai, taip pat riebios galvos priežiūrai.

Bambuko aktyvuota anglis gaunama iš „Moso“ bambuko - greičiausiai augančio augalo pasaulyje. Atsižvelgiant į tai, kad bambukas taip pat yra atsinaujinantis šaltinis, bambuko medžio anglies gavimas yra ekologiškas. Aktyvintos anglies gamybai skirtas bambukas renkamas kas 5 metus, tada jis yra deginamas aukštesnėje kaip 1000 ° C temperatūroje ir smulkiai sumalamas. Bambuko aktyvuota anglis yra juodų, smulkiai sumaltų miltelių pavidalu. Jis netirpsta vandenyje ir organiniuose tirpikliuose, jis sudaro suspensiją kosmetikoje. Jis yra 100% natūralus, be GMO.

Dozavimas: 0,01 - 1% galutinio produkto masės

Bambuko anglis – kur naudoti:

Praturtinkite pagamintą kosmetiką arba pridėkite į paruoštą kremą, skalbimo skystį, šampūną ar plaukų kondicionierių. Dėkite į vonios kamuoliukus. Praturtinkite valomojo molio kaukę aktyvuota bambuko anglimi.

Aktyvinta anglis - kosmetinės savybės

·         Bambuko aktyvuota anglis puikiai tinka kaip kosmetikos ingredientas, skirtas aknės, riebios, mišrios ir nešvarios odos priežiūrai .

·         Jis švelniai pašalina negyvas epidermio ląsteles, sugeria riebalų perteklių, padeda pašalinti nešvarumus, išlygina odą ir pagerina jos spalvą.

·         Jis turi priešuždegiminių savybių ir yra švelnus odai .

·         Bambuko anglis yra natūralus absorbentas - jis sugeria nešvarumus ne tik nuo odos paviršiaus, bet ir nuo dantų paviršiaus. Dėl to jis puikiai tinka dantų pastose, turinčiose balinamąjį poveikį.

 

Taikymas:

Plaukai

Aktyvinta anglis gali būti naudojama riebios galvos odos šampūnuose ir kaukėse.

Veidas

Aktyvinta anglis yra populiarus valančių kaukių, skirtų riebiai ir spuoguotai odai, ingredientas.

Jis gali būti vartojamas kartu su moliais, su mikronizuota žaliąja arbata, su dumbliais ar su Negyvosios jūros purvu.

Kūnas

Jis naudojamas kaip balinančių dantų pastų ingredientas. Pavyzdžiui, kartu su kokosų aliejumi ir trupučiu soda.

Tai populiarus muilo ingredientas.

Pastabos:

·         Ruošiant kosmetiką su aktyvuota anglimi iš bambuko, negalima viršyti rekomenduojamos koncentracijos, nurodytos produkto aprašyme.

·         Nenaudokite gryno.

·         Laikyti sandariai uždarytą kambario temperatūroje, atokiau nuo šilumos ir šviesos šaltinių, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

bamb_angl

Jums taip pat gali patikti

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.