Natūralus konservantas
search
  • Natūralus konservantas

Natūralus konservantas

2,90 €
Nėra mokesčio

Skystas Eko konservantas 10 ml

Kiekis
Paskutinė prekė

Konservantą sudaro 4 medžiagos: benzilo alkoholis, salicilo rūgštis, glicerinas, sorbo rūgštis. Jame nėra parabenų, formaldehidų, izotiazolinonų. Jis veiksmingas prieš gram +, gram bakterijas, grybus ir pelėsius. Konservantas yra bespalvio skysčio, beveik bekvapis.

Dozavimas: Rekomenduojama 0,6 - 1% *, veikia pH intervale 3-8.

Kaip naudoti skystą konservantą?

Naudokite kaip pagrindinį kremų, losjonų, kūno sviestų, skalbimo skysčių, šampūnų ir plaukų kondicionierių konservantą.

Savybės:

Ekologiniame konservante yra nemažas kiekis benzilo alkoholio (benzilo alkoholio). Pagal ES direktyvą, jo koncentracija produkte neturi viršyti 1,15%.

Konservantas gali būti dedamas į receptą esant maksimaliai 45 laipsnių Celsijaus temperatūrai. Todėl, ruošdami emulsiją, įdėkite ją jau aušinimo etape, gerai ir intensyviai maišydami.

Konservantų apsaugos nereikia kosmetikoje be vandens t.y. Produktų, sudarytų iš riebalų, pvz., Masažo aliejų, aliejaus serumų ar sviesto, lūpų dažų . Kai palaikomos tinkamos paruošimo ir laikymo sąlygos, saugumas paprastai garantuojamas pridedant vitamino E arba antibakterinių eterinių aliejų, pvz., Arbatmedžio.

 Produktai, kuriuos reikia prižiūrėti, yra emulsijos (viena fazė yra vanduo) ir produktai, kuriuose yra vandens, pvz., Tonikai, serumai, geliai, taip pat vandeniniai tirpalai, pvz., Šampūnai, prausimosi geliai ir pan.

Pastabos:

·         Dėl salicilo rūgšties (salicilo rūgšties) kiekio konservantas negali būti naudojamas gaminiuose, skirtuose vaikams iki 3 metų, išskyrus plaunamus produktus, pvz., Šampūnus, skalbimo gelius.

·         Laikyti sandariai uždarytą kambario temperatūroje, atokiau nuo šilumos ir šviesos šaltinių, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

·         Neviršykite rekomenduojamos didžiausios koncentracijos.

 

INCI: Benzilo alkoholis, Salicilo rūgštis, Heksa-2,4-dienoinė rūgštis (sorbo rūgštis), Glicerolis

 

eko_kons
2 Prekės

Jums taip pat gali patikti

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.