Gimtadieniai vaikams:

Žvakių gamyba iš bičių vaško

Ypatingas gimtadienis karališkoje aplinkoje – Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje. Edukacijos metu vaikai ir jų tėveliai išbansys seniausią pasaulio amatą – žvakių gaminimą. Vaikams ir jų tėveliams garantuojame puikias emocijas, jaukią atmosferą, mažus stebuklus ir atradimų džiaugsmą!

  • Gimtadienio dalyviai bus apsupti vasariškai kvepiančio bičių vaško ir medaus aromato. Vaikai išsilies ekologiškų žvakių: patys dalyvaus vaško lydymo procese, pasiruoš formą žvakės gamybai.
  • Jubiliatas kartu su svečiais išsilies linkėjimų žvakes.
  • Gimtadienio dalyviai išbandys sausąją žvakių gaminimo techniką – iš bičių korių. Vaikų laukia džiaugsmingi kūrybos atradimai!
  • Vaikai tamps dizaineriais ir dekoruos savo pagamintas žvakes.
  • Dalyviai bus apdovanojami “žvakių gaminimo profesoriaus” diplomais.
  • Vaikai turės galimybę pasimatuoti bitininko kostiumą ir kitus bitininko įrankius.
  • Edukacinėje pamokoje vaikai pasiners į meno pasaulį karališkoje erdvėje, o pačių pagamintos žvakės bus puiki dovanėlė artimiesiems bei suteiks šilumos ir jaukumo.

Tinka vaikams nuo 4 metų.

Gimtadienio trukmė: ~1,5-2 val.

zvakiu gamyba is biciu vasko

 Šventinių žvakių gamyba

Ar svajojate tapti virtuvės šefais ir keksiukų karalienėmis? Kviečiame į „vaško konditerijos“ pramogą, kur gaminsime daug spalvotų vaškinių keksiukų – žvakių. Šiais savo gaminiais galėsite džiaugtis ištisus metus. Tai smagi ir kūrybinga pramoga, kuri patiks ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Šventinius vaškinius keksiukus kviečiame gaminti gimtadienio, mergvakario, krikštynų proga ar įmonės vakarėlyje. Pramogos dalyviai tampa spalvų ir dizaino ekspertais, išbando tikrus konditerinius įrankius ir kiekvienas namo grįžta su dovanomis - savo gamybos vaškiniais keksiukais! Vaikai ne tik patirs kūrybos džiaugsmą, bet ir pabuvos atnaujintoje ir išpuoselėtoje RAUDONDVARIO DVARO aplinkoje.

Tinka vaikams nuo 9 metų.

Gimtadienio trukmė: ~1,5-2,5 val.

soju vasko zvakes

Muilo gamyba

Muilą naudojame kasdien, tačiau nesusimąstome, kaip jis atsirado? Kaip prausėsi karaliai ir jų damos viduramžiais, kada atsirado toks muilas, kokį naudojame dabar? Viską apie muilą, jo istoriją ir gamybos ypatumus sužinosite muilo gamybos užsiėmime!

Užsiėmimo metu vaikai ne tik kūrybiškai išmoks maišyti ir derinti spalvas, bet ir kaip tikri muilo gamybos ekspertai kurs savo formas ir muilo ornamentus. Vaikai pasigamins švelnius, mėgstamų spalvų, bei įdomios formos muiliukus, kuriuos galės išbandyti namuose ir išmuilinti visą šeimą!

Tinka vaikams nuo 4 metų.

Gimtadienio trukmė: ~ 2 val.

muilo gamyba

Piešimas smėliu

Piešimas spalvotu smėliu tai puiki terapinė priemonė ir patiems mažiausiems (vaikams nuo 2,5 metų) ir suaugusiems. Spalvoto smėlio pagalba išgaunami gražūs paveikslėliai ir tam visiškai nereikia mokėti piešti! Kūrybinis procesas leidžia kurti, žaisti su spalvomis ir pasinerti į fantazijų pasaulį. Taip pat turi raminamąjį ir atpalaiduojantį poveikį, bei lavina pasitikėjimą savimi.

Užsiėmimo metu gimtadienio svečiai sužinos, kaip naudoti spalvotą smėlį, gaus specialius paveiksliukus, kuriems nereikia klijų, todėl svečiai liks švarūs ir „nesulipę“. Vaikai spalvotu smėliu margins įvairius linksmus paveikslėlius, kuriuos nuspalvinę su smėliu, galės pasilikti atsiminimui. Gimtadienio šventėje gaminsime ir spalvotas smėlio apyrankes, kuriomis tinka puoštis tiek mergaitėms tiek berniukams. Ir dar ne viskas... Šventės metu kursime savo fantastiškus augintinius – dryžuotus ir margus gyvūnėlius iš smėlio. Laukia tikra smėlio jūra ir linksmos kūrybinės šėlionės!

Trukmė: ~1,5 val.

piesimas smeliu

Jaunojo astronomo gimtadienis

Visi svajojame bent trumpam pabūti astronautu ir iš arčiau pasižvalgyti po saulės sistemos planetas. Todėl kviečiame savo gimtadienį švęsti „Ekožvakių studijoje“ ir su saulės sistemos planetomis susipažinti daugiau. Gimtadienio šventėje piešime ant vandens ir marmuravimo technika spalvinsime planetas. Kviekvienas svečias pasigamins savo paties saulės sistemą! Šventės metu ne tik pramogausime, bet ir daugiau sužinosime, kas vyksta paslaptingame kosmose.

Edukacinė gimtadienio programa tinka paaugliams ir jaunesniems vaikams.

Tinka vaikams nuo 6 metų.

Užsiėmimo trukmė ~1,5 val.

saules sistema

3 D piešimas

Ar kada nors svajojai, kad tavo piešinys lape atgimtų? Ar norėjai ant lapo nupiešti mėgstamą animacinį veikėją, augintinį ir kad tuoj pat galėtum tai pačiupinėti? Švęsk savo gimtadienį „Ekožvakių“ kūrybos studijoje irišbandyk 3 D piešimo technologiją!

Gimtadienio dalyviai su specialiais 3 D rašikliais pieš ore arba ant specialaus lapo. Rašikliai piešia ne su rašalu, o su plastikiniu užpildu, kuris sustingęs tampa kietas, todėl nupieštą piešinį galima išsaugoti ilgą laiką. Tai smagi kūrybinė – mokslinė pramoga, kuri patinka ir vaikams ir suaugusiems. Mes pasistengsime, kad šį gimtadienį prisimintumėte ilgai!

Tinka vaikams nuo 9 metų.

Gimtadienio trukmė: ~1,5-2 val.

3d piesimas

Magnetukų gamyba

Gimtadienio šventės metu kursime išskirtinius magnetukus iš įvairių medžiagų – medžio, stebuklingo vaivorykštinio popieriaus ir popieriaus panašaus į gumą. Kūrybinis procesas įtrauks, o rezultatas džiugins visus! Šis užsiėmimas tinka ir vaikams, kurie nemėgsta piešti, kadangi magnetukus gaminsite popierių raižydami ir atrasdami įvairias spalvas. Taip pat klijuosime jau paruoštas detales (be klijų) ir gaminsime magnetukus - mašinytes arba magnetukus – burtininkus. Taip pat spalvinsime medinius marnetukus – širdeles, kuriuos galėsime dovanoti savo mylimiems tėveliams.

Kūrybinis užsiėmimas skatins kūrybiškumą, norą atrasti skirtingas medžiagas ir susipažinti su jomis. Visi darbeliai atliekami žaidžiant, o pagaminti magnetukai liks atsiminimui, kurie džiugins ilgai.

Tinka vaikams nuo 3 m iki 10 m.

Trukmė: 1,5 val.

magnetuku gamyba

Žaisliukų – šokliukų gamyba

Edukacinis užsiėmimas skirtas 3-12 metų amžiaus vaikams. Vaikai renkasi iš įvairių šokliukų temų – safari, poniukų, dinozaurų ir t.t. Vaikai paruoštus šokliukų šablonus piešia, dekoruoja, lipdo detales – akytes, nosytes, ausytes ir t.t. Užsiėmimo metu klijų nenaudojame, todėl dalyvauti saugu ir švarūs lieka net ir patys mažiausi. Tai kūrybinis užsiėmimas, kurio metu vaikų rankose gimsta gražūs žaisliukai, kuriuos vaikai nekantrauja neštis namo. Smagūs, linksmi ir pašėlę šokliukai laukia, kada vaikai juos pagamins ir kada jie jau šoks aukštai į orą!

Tinka vaikams nuo 3 m iki 10 m.

Trukmė: ~1,5 val.

šokliukų gamyba

Mergaičių papuošalų dirbtuvės

Visos mergaitės mėgsta pasipuošti ir atrodyti it karalaitės. Todėl gimtadienio šventė tai puiki galimybė atidaryti papuošalų gaminimo kūrybines dirbtuves ir pasigaminti apyrankes kartu su savo draugėmis. Pačių pagamintos apyrankės - pačios gražiausios, pačios subtiliausios. Apyrankės džiugins visus, o gal taps dovana, alsuojančia vaikų rankų šiluma.

Užsiėmimo metu kūrybinė magija tvyros ore, šypsena spindės veiduose, o pirštų miklumas ir truputis fantazijos padės sukurti stebuklus iš įvairiaspalvių karoliukų ir kitų dekoracijų. Kiekvienas gimtadienio svečias namo parsineš 2-3 savo rankomis pagamintas apyrankes.

Užsiėmimas skirtas vaikams nuo 4-10 m.

Trukmė: ~1,5 val.

papauosalu dirbtuves

Kietųjų kvepalų gamyba

Kietieji kvepalai - tai stebuklingi tepamieji kvapai, kurių receptūra atkeliavusi dar iš gražiosios Kleopatros valdymo laikų. Tai gundantys, švelnūs ir natūralūs tepami kvepalai, kurių gamybai reikalingi eteriai, aliejai ir bičių vaškas. Kietieji kvepalai puikiai laikosi ant odos, o pasirinktų kvapų puokštė – kaip muzika, kuri leis jums ir aplinkiniams džiaugtis jais nata po natos.

Užsiėmimo metu pasinersite į magišką nuotykį ir sužinosite kuo paslaptingas amatas – parfumerija. Kalbėsime apie natūralių kvepalų gamybą ir kvapų maišymą. Eterinių aliejų įvairovė leis pažinti kvapų pasaulį ir susikurti savo unikalius tepamus kvepalus. Kursime kvepalų formulę, o įgytos žinios leis tęsti kvepalų gamybą ir savarankiškai namuose.

Tinka vaikams nuo 8 metų.

kkvepalu gamyba

Lūpų balzamo gamyba

Lūpų balzamo gamyba - tai tikra damų šventė! Užsiėmimo metu dalinsimės mergaitiškomis paslaptimis apie lūpų priežiūrą, tirsime ingredientus, degustuosime kvapus ir sukursime savo natūralaus lūpų balzamo formulę. Naudosime natūralius, ir net maisto gamyboje naudojamus produktus, taigi lūpų balzamas bus visiškai natūralus ir sveikas. Gamybos procesas įdomus, suteikiantis galimybę eksperimentuoti ir sukurti produktą, kuriuo galima bus džiaugtis tiek žiemą, tiek vasarą. Juk ir maža ir didelė dama žino, kad lūpas prižiūrėti labai svarbu, bet kokiu sezonu, kad jos būtų gražios ir švelnios. Taigi surenkime tikrą damų vakarėlį!

lupu balzamas

Namų kvapo gamyba

Užsiėmimo metu gaminsime namų kvapus, kurie suteiks ne tik nuostabų aromatą Jūsų namams, bet gali veikti ir kaip aromaterapinė priemonė ( nuo nemigos, streso, išsiblaškymo ir kitų emocinių negalavimų, peršalimų profilaktikai bei prevencijai).

Namų kvapus gaminsime iš eterinių aliejų, natūralių augalų ir ekologiško sojų vaško. Užsiėmimo metu degustuosime eterinius aliejus ir kursime individualų kvapo receptą. Sukurtas namų kvapas maloniu aromatu nudžiugins įvairias Jūsų namų erdves - svetainę, spintą ar vonios kambarį.

Kviečiame pasigaminti namų kvapą, kurio aromatas kels nuotaiką jums ir jūsų svečiams, o pasirinkti mėgstami augalai atspindės meilę savo namams ar artimąjam.

Tinka vaikams nuo 8 metų.

namu kvapu gamyba

KŪRYBINIŲ UŽSIĖMIMŲ VIETA: Raudondvario dvaro menų inkubatorius arba galime atvykti į Jūsų pasirinktą šventės vietą.