Gimtadieniai vaikams:

Žvakių gamyba iš bičių vaško

Ypatingas gimtadienis karališkoje aplinkoje – Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje. Edukacijos metu vaikai ir jų tėveliai išbansys seniausią pasaulio amatą – žvakių gaminimą. Vaikams ir jų tėveliams garantuojame puikias emocijas, jaukią atmosferą, mažus stebuklus ir atradimų džiaugsmą!

  • Gimtadienio dalyviai bus apsupti vasariškai kvepiančio bičių vaško ir medaus aromato. Vaikai išsilies ekologiškų žvakių: patys dalyvaus vaško lydymo procese, pasiruoš formą žvakės gamybai.
  • Jubiliatas kartu su svečiais išsilies linkėjimų žvakes.
  • Gimtadienio dalyviai išbandys sausąją žvakių gaminimo techniką – iš bičių korių. Vaikų laukia džiaugsmingi kūrybos atradimai!
  • Vaikai tamps dizaineriais ir dekoruos savo pagamintas žvakes.
  • Dalyviai bus apdovanojami “žvakių gaminimo profesoriaus” diplomais.
  • Vaikai turės galimybę pasimatuoti bitininko kostiumą ir kitus bitininko įrankius.
  • Edukacinėje pamokoje vaikai pasiners į meno pasaulį karališkoje erdvėje, o pačių pagamintos žvakės bus puiki dovanėlė artimiesiems bei suteiks šilumos ir jaukumo.

Tinka vaikams nuo 4 metų.

Gimtadienio trukmė: ~1,5 - 2 val.

zvakiu gamyba is biciu vasko


 Šventinių žvakių gamyba

Ar svajojate tapti virtuvės šefais ir keksiukų karalienėmis? Kviečiame į „vaško konditerijos“ pramogą, kur gaminsime daug spalvotų vaškinių keksiukų – žvakių. Šiais savo gaminiais galėsite džiaugtis ištisus metus. Tai smagi ir kūrybinga pramoga, kuri patiks ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Šventinius vaškinius keksiukus kviečiame gaminti gimtadienio, mergvakario, krikštynų proga ar įmonės vakarėlyje. Pramogos dalyviai tampa spalvų ir dizaino ekspertais, išbando tikrus konditerinius įrankius ir kiekvienas namo grįžta su dovanomis - savo gamybos vaškiniais keksiukais! Vaikai ne tik patirs kūrybos džiaugsmą, bet ir pabuvos atnaujintoje ir išpuoselėtoje RAUDONDVARIO DVARO aplinkoje.

Tinka vaikams nuo 9 metų.

Gimtadienio trukmė: ~1,5 - 2 val.

soju vasko zvakes


Muilo gamyba

Muilą naudojame kasdien, tačiau nesusimąstome, kaip jis atsirado? Kaip prausėsi karaliai ir jų damos viduramžiais, kada atsirado toks muilas, kokį naudojame dabar? Viską apie muilą, jo istoriją ir gamybos ypatumus sužinosite muilo gamybos užsiėmime!

Užsiėmimo metu vaikai ne tik kūrybiškai išmoks maišyti ir derinti spalvas, bet ir kaip tikri muilo gamybos ekspertai kurs savo formas ir muilo ornamentus. Vaikai pasigamins švelnius, mėgstamų spalvų, bei įdomios formos muiliukus, kuriuos galės išbandyti namuose ir išmuilinti visą šeimą!

Tinka vaikams nuo 5 metų.

Gimtadienio trukmė: ~ 1,5 - 2 val.

muilo gamyba


Piešimas smėliu

Piešimas spalvotu smėliu tai puiki terapinė priemonė ir patiems mažiausiems (vaikams nuo 2,5 metų) ir suaugusiems. Spalvoto smėlio pagalba išgaunami gražūs paveikslėliai ir tam visiškai nereikia mokėti piešti! Kūrybinis procesas leidžia kurti, žaisti su spalvomis ir pasinerti į fantazijų pasaulį. Taip pat turi raminamąjį ir atpalaiduojantį poveikį, bei lavina pasitikėjimą savimi.

Užsiėmimo metu gimtadienio svečiai sužinos, kaip naudoti spalvotą smėlį, gaus specialius paveiksliukus, kuriems nereikia klijų, todėl svečiai liks švarūs ir „nesulipę“. Vaikai spalvotu smėliu margins įvairius linksmus paveikslėlius, kuriuos nuspalvinę su smėliu, galės pasilikti atsiminimui. Gimtadienio šventėje gaminsime ir spalvotas smėlio apyrankes, kuriomis tinka puoštis tiek mergaitėms tiek berniukams. Ir dar ne viskas... Šventės metu kursime savo fantastiškus augintinius – dryžuotus ir margus gyvūnėlius iš smėlio. Laukia tikra smėlio jūra ir linksmos kūrybinės šėlionės!

Tinka vaikams nuo 3,5 metų.

Trukmė: ~1,5 - 2 val.

piesimas smeliu


Piešimas ant stiklo

Užsiėmimo metu gaminsime vėjo varpelius iš stiklo, keliomis technikomis spalvinsime, puošime ornamentais ir raštais. Piešimas ant stiklo, tai viena iš tokių paslaptingų technikų, kur kas kartą negali numatyti, kaip atrodys tavo piešinys, dėl to piešti labai įdomu. Piešimas ant stiklo nuramina emocijas, atpalaiduoja judesius, lavina smulkiąją motoriką. Sukurti vėjo varpeliai bus nuostabus garso bei išvaizdos derinys. Kur bekabėtų vėjo varpeliai, jie papuoš aplinką, o lengvas skimbčiojantis garsas nuramins. Gimtadienio šventės metu mergaitės dar pieš stiklo apyrankes ar pakabukus ant kaklo.

Edukacija skirta vaikams nuo 3 m iki 12 m.

Tinka vaikams nuo 4 metų.

Trukmė: 1,5 - 2 val.


Jaunojo astronomo gimtadienis

Visi svajojame bent trumpam pabūti astronautu ir iš arčiau pasižvalgyti po saulės sistemos planetas. Todėl kviečiame savo gimtadienį švęsti „Ekožvakių studijoje“ ir su saulės sistemos planetomis susipažinti daugiau. Gimtadienio šventėje piešime ant vandens ir marmuravimo technika spalvinsime planetas. Kviekvienas svečias pasigamins savo paties saulės sistemą! Šventės metu ne tik pramogausime, bet ir daugiau sužinosime, kas vyksta paslaptingame kosmose.

Edukacinė gimtadienio programa tinka paaugliams ir jaunesniems vaikams.

Tinka vaikams iki 7 metų.

Užsiėmimo trukmė ~1,5 - 2 val.

saules sistema


3 D piešimas

Ar kada nors svajojai, kad tavo piešinys lape atgimtų? Ar norėjai ant lapo nupiešti mėgstamą animacinį veikėją, augintinį ir kad tuoj pat galėtum tai pačiupinėti? Švęsk savo gimtadienį „Ekožvakių“ kūrybos studijoje irišbandyk 3 D piešimo technologiją!

Gimtadienio dalyviai su specialiais 3 D rašikliais pieš ore arba ant specialaus lapo. Rašikliai piešia ne su rašalu, o su plastikiniu užpildu, kuris sustingęs tampa kietas, todėl nupieštą piešinį galima išsaugoti ilgą laiką. Tai smagi kūrybinė – mokslinė pramoga, kuri patinka ir vaikams ir suaugusiems. Mes pasistengsime, kad šį gimtadienį prisimintumėte ilgai!

Tinka vaikams nuo 6 metų.

Gimtadienio trukmė: ~1,5 - 2 val.

3d piesimas


Sapnų gaudyklių gamyba

Sapnų gaudyklė - tai jaukus ir originalus miegamojo interjero akcentas. Legendos pasakoja, kad šis indėnų kilmės amuletas apsaugo nuo blogų, piktų minčių ir dvasių, nemalonių sapnų, padeda greičiau užmigti ir miegančiajam siunčia ramius, spalvotus ir džiugius linkėjimus iš sapnų pasaulio. Edukacijos metu sapnų gaudyklę gaminsite patys. Pinsime iš siūlų tinklą, kad blogi sapnai negalėtų pralįsti, versime ir kabinsime karoliukus, su specialiais flomasteriais dekoruosime medinį pagrindą, blozgiais lipdukais gražinsime. Pagaminę ir padekoravę šį nepaprastą amuletą nešitės namo ir mėgausitės ramiu miegeliu!

Edukacija skirta vaikams nuo 8 metų

Trukmė: 1,5 - 2 val.

 


Mergaičių papuošalų dirbtuvės

Visos mergaitės mėgsta pasipuošti ir atrodyti it karalaitės. Todėl gimtadienio šventė tai puiki galimybė atidaryti papuošalų gaminimo kūrybines dirbtuves ir pasigaminti apyrankes kartu su savo draugėmis. Pačių pagamintos apyrankės - pačios gražiausios, pačios subtiliausios. Apyrankės džiugins visus, o gal taps dovana, alsuojančia vaikų rankų šiluma.

Užsiėmimo metu kūrybinė magija tvyros ore, šypsena spindės veiduose, o pirštų miklumas ir truputis fantazijos padės sukurti stebuklus iš įvairiaspalvių karoliukų ir kitų dekoracijų. Kiekvienas gimtadienio svečias namo parsineš 2-3 savo rankomis pagamintas apyrankes.

Užsiėmimas skirtas vaikams nuo 4-10 m.

Trukmė: ~1,5 - 2 val.

papauosalu dirbtuves


Natūralių kvepalų gamyba

Kviečiame pažinti kerintį parfumerijos meną ir išmokti sukurti asmeninių kvepalų formulę. Užsiėmimo metu degustuosime daugybę skirtingų eterinių aliejų - nuo prabangių gėlių aromatų iki citrusų ir prieskoninių kvapų. Pradedantys kvepalų kūrėjai turės galimybę išbandyti save kvapų pasaulyje ir sukurti savo unikalius kvepalus, kurie bus nuostabi dovana sau ar draugui. Kiekvienas užsiėmimo dalyvis pagamins 10 ml kvepalų iš aliejų, kuriuos supilsime į dailų buteliuką.

Tinka vaikams nuo 8 metų.

Gimtadienio trukmė: ~1,5-2 val.


Lūpų balzamo gamyba

Lūpų balzamo gamyba - tai tikra damų šventė! Užsiėmimo metu dalinsimės mergaitiškomis paslaptimis apie lūpų priežiūrą, tirsime ingredientus, degustuosime kvapus ir sukursime savo natūralaus lūpų balzamo formulę. Naudosime natūralius, ir net maisto gamyboje naudojamus produktus, taigi lūpų balzamas bus visiškai natūralus ir sveikas. Gamybos procesas įdomus, suteikiantis galimybę eksperimentuoti ir sukurti produktą, kuriuo galima bus džiaugtis tiek žiemą, tiek vasarą. Juk ir maža ir didelė dama žino, kad lūpas prižiūrėti labai svarbu, bet kokiu sezonu, kad jos būtų gražios ir švelnios. Taigi surenkime tikrą damų vakarėlį!

Tinka vaikams nuo 9 metų.

Gimtadienio trukmė: ~1,5-2 val.

lupu balzamas


Namų dulksnos gamyba

Purškiamas namų kvapas suteikia gaivos jausmą, ypatingumo, jaukumo ir yra nematomas interjero akcentas. Namų kvapo kūrimą pritaikyme pagal sezoniškumą – šaltuoju sezonu maišysime priešvirusinį kvapą, kad atbaidytume ligas, o šiltuoju sezonu kursime gaivesnius, saldesnius, gėlių aromatus.

Užsiėmimo metu išsirinksite patinkančių kvapų paletę, maišysite skirtingus eterinius ir kvapniuosius aliejus ir išgausite unikalų namų aromatą. Kiekvienas dalyvis pagamins ir namo nešis namų kvapo buteliuką. Skirta suaugusiems ir vaikams nuo 8 metų.

Tinka vaikams nuo 8 metų.

Gimtadienio trukmė: ~1,5-2 val.Vaškinių spintos kvapukų gamyba

Užsiėmimo metu gaminsime namų kvapus, kurie suteiks ne tik nuostabų aromatą Jūsų namams, bet gali veikti ir kaip aromaterapinė priemonė ( nuo nemigos, streso, išsiblaškymo ir kitų emocinių negalavimų, peršalimų profilaktikai bei prevencijai).

Namų kvapus gaminsime iš eterinių aliejų, natūralių augalų ir ekologiško sojų vaško. Užsiėmimo metu degustuosime eterinius aliejus ir kursime individualų kvapo receptą. Sukurtas namų kvapas maloniu aromatu nudžiugins įvairias Jūsų namų erdves - svetainę, spintą ar vonios kambarį.

Kviečiame pasigaminti namų kvapą, kurio aromatas kels nuotaiką jums ir jūsų svečiams, o pasirinkti mėgstami augalai atspindės meilę savo namams ar artimajam.

Tinka vaikams nuo 10 metų.

Gimtadienio trukmė: ~1,5-2 val.

namu kvapu gamyba


 

Vonios burbulų gamyba

Vonios burbulų gamyba - maloni ir linksma pramoga, o pagamintais vonios kamuoliukais džiaugsitės ir patys ir nustebinsite artimuosius. Patekę į vandenį šie burbulai ima šnypšti
ir putoti, pripildydami vonios kambarį nuostabaus aromato. Padarykime maudymosi procesą linksmą ir malonų!
Užsiėmimo metu susipažinsime su mineraliniais pigmentais, moliais ir kitais reikalingais ingredientais, kurie lepins mūsų odą ir suteiks jai atpalaiduojantį, drėkinantį ar maitinantį
poveikį. Putojantys kamuoliukai bus gaminami iš natūralių ingredientų, bus margi ir kvapnūs.
Pasigaminę vonios burbulą, galėsite atsipalaiduoti ir pasilepinti net neišėję iš namų - užteks prisileisti vonią šilto vandens, įmesti į vandenį savo rankomis iš natūralių produktų
pagamintą vonios burbulą ir mėgautis kvapniu poilsiu.
Užsiėmimo metu pagaminsime įvairių formų ir kvapų - 3-5 vnt. putojančius burbulus voniai.

Tinka vaikams nuo 9 metų.

Gimtadienio trukmė: ~1,5-2 val.

vonios burbulų gamyba


 

Žvakidžių gamyba ir dekoravimas

Gipsas labai smagi ir formavimui lengvai pasiduodanti medžiaga, todėl puikiai tinka, ne tik norit greito ir nesudėtingo proceso, tačiau ir šaunaus rezultato! Užsiėmimo metu kursime gipsines žvakides. Nulipdytas gaminys kaip mat ima stingti, todėl jį galima netrukus dekoruoti ir spalvinti. Kol gipso žvakidė stings - pagaminsime bičių vaško žvakes, kad namuose savo gaminiu galėtumėte džiaugtis iš karto! Šio užsiėmimo metu dalyviai prasmingai praleis laiką, savo rankomis susikurs įdomius ir unikalius darbus, kurie gali būti įteikiami kaip dovanos arba branginami kaip ypatingi suvenyrai.

Gimtadienio trukmė: ~1,5-2 val.

zvakidziu gamyba gamyba


KŪRYBINIŲ UŽSIĖMIMŲ VIETA: Raudondvario dvaro menų inkubatorius arba galime atvykti į Jūsų pasirinktą šventės vietą.

Dėl edukacijų teirautis tel. 867039767 arba el.paštu info@ekozvakes.lt