Kalio alūno milteliai
search
  • Kalio alūno milteliai

Kalio alūno milteliai

2,49 €
Nėra mokesčio

Kalio alūno milteliai 25 g

Kiekis

Kalio alūnas turi sutraukiantį ir antibakterinį poveikį, todėl sumažina prakaitavimą. Naudojant priemones su kalio alūnu, jis sutraukia prakaito liaukų angas ir taip sumažina prakaito kiekį ir  sunaikina bakterijas, atsakingas už nemalonų prakaito kvapą. Išbandykite kalio alūno miltelius natūraliuose antiperspirantuose ar kojų purškaluose.

Aluminas yra natūralus mineralas, gaunamas iš kristalo, susidariusio dėl granito uolienų atmosferos poveikio šiltame, drėgname klimate. Aliuminis yra aliuminio junginys, tačiau, skirtingai nei antiperspirantuose naudojami aliuminio junginiai (aliuminio chloridas, aliuminio cirkonio tricholorohidrekso glicinas, aliuminio chlorohidratas, aliuminio hidroksibromidas, aliuminio hidroksidas (ATH)), jis neprasiskverbia pro liaukų ląstelių sienas ir veikia odos paviršius.

Dozavimas: 3–10%

Kaip naudoti alūną?

Išbandykite alūną kaip pagrindinį natūralių dezodorantų ingredientą (iki 10%). Alūnas ištirpsta (šiltame) vandenyje ir yra bekvapis. Atvėsus laikui bėgant, jis iškrinta kristalų pavidalu, todėl rekomenduojame jį naudoti koloidinėse sistemose. Jis yra stipriai rūgštus, todėl naudojant didesnę koncentraciją, žymiai sumažėja kosmetikos pH.

Alūno savybės:

Kosmetikoje jis naudojamas dėl savo dezodoruojančio poveikio - užkirsti kelią bakterijų, atsakingų už nemalonių kvapų susidarymą, augimą. Ant odos paviršiaus sukuriama nematoma, nelipni danga, užkertanti kelią bakterijų veikimui ir tuo pačiu leidžianti veikti liaukoms.

 

Naudojimas:

Aluminas dažniausiai naudojamas natūraliuose dezodorantuose. 

 Naudokite jį darydamiesi prakaituojančią kojų vonelę. Du arbatinius šaukštelius miltelių ištirpinkite inde su šiltu vandeniu. Pamirkykite kojas 10 - 15 minučių.

 

Laikyti sandariai uždarytą kambario temperatūroje, atokiau nuo šilumos ir šviesos šaltinių, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Tirpsta vandenyje.

 

kalio_al
16 Prekės
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.