Edukacinės programos mergvakariui:

Žvakių gamyba iš bičių vaško

  • Edukacinės programos aplinka ypatinga – RAUDONDVARIO DVARO parko kompleksas. Tai nuostabi vieta fotosesijai, piknikui ir pan.
  • Edukacijos metu dalyvės susipažins su bičių vašku, sužinos apie jo naudą sveikatai ir aplinkai taip pat dalyvaus bičių vaško lydymo procese, pasiruoš formą žvakės gamybai.
  • Dalyvės Jaunajai padės išsilieti meilės žvakę. Bitė nuo seno yra Dievo šventas gyvūnėlis, todėl ir bičių vaško žvakė yra šventa. Bičių vaško žvakė simbolizuoja harmoningą gyvenimą, santarvę ir gėrį, todėl nuotakai būtina išsilieti sau žvakę.
  • Pamokos dalyvės išsilies įvairių formų žvakių savo namams, taip pat pasigamins žvakių sausuoju būdu – iš vaškuolių. Pasitelkusios kūrybiškumą dalyvės dekoruos savo žvakes įvairiais kaspinais, vaško juostomis ir šiaudų juostelėmis.
  • Nuotaka pasigamins vaškinių dovanėlių vestuvių svečiams ar tėveliams.

zvakiu gamyba


Muilo gamyba

Muilą naudojame kasdien, tačiau nesusimąstome, kaip jis atsirado? Kaip prausėsi karaliai ir jų damos viduramžiais, kada atsirado toks muilas, kokį naudojame dabar? Viską apie muilą, jo istoriją ir gamybos ypatumus sužinosite muilo gamybos užsiėmime !

Užsiėmimo metu dalyviai ne tik kūrybiškai išmoks maišyti ir derinti spalvas, bet ir kaip tikri muilo gamybos ekspertai kurs savo formas ir muilo ornamentus. Visa kūrybinė erdvė kvepės įvairiais skoniais, kadangi savo muiliuką gardinsime eteriniais kvapniaisiais aliejais. Dalyviai pasigamins švelnius, mėgstamų spalvų, bei įdomios formos muiliukus, kuriuos galės išbandyti namuose ir išmuilinti visą šeimą!

Muilo gamyba


Aromaterapinių žvakių gamyba

Žvakių gamyba – įtraukiantis užsiėmimas, o užburiantis žvakių šviesos jaukumas leidžia atsikvėpti nuo nepailstančio gyvenimo ritmo. Edukacijos metu metu gaminsime natūralias sojų vaško žvakes, kurios šildys ir sukurs jaukumą Jūsų namuose. Gamybai naudosime tik ekologišką sojų vašką, kuriame nėra toksinių ir genetiškai modifikuotų medžiagų. Magiškai maišysime specialius žvakių dažus ir derinsime spalvas. Kūrybos procesas įdomus ir įtraukiantis, o prabangių eterinių aliejų įvairovė leis susikurti individualaus kvapo natūralią žvakę. Sukursime ne tik mėgstamų spalvų ir malonaus kvapo aromaterapinę žvakę, tačiau ją ir papuošime. Puošti galėsite su tikrais konditeriniais švirkštais, suplakę kitos formulės sojų vašką. Taip pat puošybai naudosime natūralius ingredientus – gėlių žiedus, kavos pupeles, gintarą.

Visos priemonės ir gamybos medžiagos yra suteikiamos, Jums tereikia atsinešti gerą nuotaiką ir nusiteikimą išmėginti dar nepažintą įdomią veiklą!

aromaterapines zvakes


Natūralių kvepalų gamyba

Kviečiame pažinti kerintį parfumerijos meną ir išmokti sukurti asmeninių kvepalų formulę. Užsiėmimo metu degustuosime daugybę skirtingų eterinių aliejų - nuo prabangių gėlių aromatų iki citrusų ir prieskoninių kvapų. Pradedantys kvepalų kūrėjai turės galimybę išbandyti save kvapų pasaulyje ir sukurti savo unikalius kvepalus, kurie bus nuostabi dovana sau ar draugui. Kiekvienas užsiėmimo dalyvis pagamins 10 ml kvepalų iš aliejų, kuriuos supilsime į dailų buteliuką.


Kietųjų kvepalų gamyba

Kietieji kvepalai - tai stebuklingi tepamieji kvapai, kurių receptūra atkeliavusi dar iš gražiosios Kleopatros valdymo laikų. Tai gundantys, švelnūs ir natūralūs tepami kvepalai, kurių gamybai reikalingi eteriai, aliejai ir bičių vaškas. Kietieji kvepalai puikiai laikosi ant odos, o pasirinktų kvapų puokštė – kaip muzika, kuri leis jums ir aplinkiniams džiaugtis jais nata po natos.

Užsiėmimo metu pasinersite į magišką nuotykį ir sužinosite kuo paslaptingas amatas – parfumerija. Kalbėsime apie natūralių kvepalų gamybą ir kvapų maišymą. Eterinių aliejų įvairovė leis pažinti kvapų pasaulį ir susikurti savo unikalius tepamus kvepalus. Kursime kvepalų formulę, o įgytos žinios leis tęsti kvepalų gamybą ir savarankiškai namuose.

kietieji kvepalai


Spiritinių kvepalų gamyba

Kvepalų gamyba – užburiantis eksperimentas. Įdomus ir atpalaiduojantis procesas - įtraukia, o nenuspėjamas galutinis rezultatas - žadina smalsumą. Kvepalai pabrėžia asmenybės individualumą ir uždeda įvaizdžio akcentą. Edukacinės programos metu degustuosime skirtingų natų kvapus, derinsime ir analizuosime, kursime asmeninį receptą. Šio užsiėmimo metu turėsime galimybę dirbti su parfumerių naudojamomis prabangiomis molekulėmis, aldehidais ir eteriais. Kiekvienas dalyvis pagamins 10 ml spiritinių (purškiamų) kvepalų ir supilsime juos į dailų buteliuką.

Edukacinis užsiėmimas skirtas suaugusiems.

Trukmė: ~ 1,5 val.

spiritiniai kvepalai


Lūpų balzamo gamyba

Lūpų balzamo gamyba - tai tikra damų šventė! Užsiėmimo metu dalinsimės mergaitiškomis paslaptimis apie lūpų priežiūrą, tirsime ingredientus, degustuosime kvapus ir sukursime savo natūralaus lūpų balzamo formulę. Naudosime natūralius, ir net maisto gamyboje naudojamus produktus, taigi lūpų balzamas bus visiškai natūralus ir sveikas. Gamybos procesas įdomus, suteikiantis galimybę eksperimentuoti ir sukurti produktą, kuriuo galima bus džiaugtis tiek žiemą, tiek vasarą. Juk ir maža ir didelė dama žino, kad lūpas prižiūrėti labai svarbu, bet kokiu sezonu, kad jos būtų gražios ir švelnios. Taigi surenkime tikrą damų vakarėlį!

lupu balzamas


Namų kvapų difuzoriaus gamyba

Kvapas namams suteikia ypatingumo, jaukumo ir yra nematomas interjero akcentas. Užsiėmimo metu išsirinksite patinkančių kvapų paletę, maišysite skirtingus eterinius ir kvapniuosius aliejus ir išgausite unikalų namų aromatą. Pagamintas kvapas užpildys namus prabangiais gėlių žiedlapių aromatais, citrusais ar egzotiškais kvapais. Vienas iš svarbiausių difuzorių privalumų – jūs patys galite reguliuoti kvapo intensyvumą namuose medinių lazdelių pagalba. Užsiėmimo metu gausite lazdeles, o namuose galėsite nuspręsti, kiek sudėti jų į stiklinį indą. Kiekvienas dalyvis pagamins 50 ml natūralaus ir kokybiško namų kvapo ir supils jį į itališko dizaino buteliuką. Tegul jūsų namai kvepia gamta ir džiugina jus ir jūsų svečius gera energija!

Edukacinis užsiėmimas skirtas suaugusiems.

namu kavapas difuzorius


Namų dulksnos gamyba

Purškiamas namų kvapas suteikia gaivos jausmą, ypatingumo, jaukumo ir yra nematomas interjero akcentas. Namų kvapo kūrimą pritaikyme pagal sezoniškumą – šaltuoju sezonu maišysime priešvirusinį kvapą, kad atbaidytume ligas, o šiltuoju sezonu kursime gaivesnius, saldesnius, gėlių aromatus.

Užsiėmimo metu išsirinksite patinkančių kvapų paletę, maišysite skirtingus eterinius ir kvapniuosius aliejus ir išgausite unikalų namų aromatą. Kiekvienas dalyvis pagamins ir namo nešis 50 ml namų kvapo buteliuką.

Trukmė ~1 val.

Namu dulksnos gamyba


Vaškinių spintos kvapukų gamyba

Užsiėmimo metu gaminsime namų kvapus, kurie suteiks ne tik nuostabų aromatą Jūsų namams, bet gali veikti ir kaip aromaterapinė priemonė ( nuo nemigos, streso, išsiblaškymo ir kitų emocinių negalavimų, peršalimų profilaktikai bei prevencijai).

Namų kvapus gaminsime iš eterinių aliejų, natūralių augalų ir ekologiško sojų vaško. Užsiėmimo metu degustuosime eterinius aliejus ir kursime individualų kvapo receptą. Sukurtas namų kvapas maloniu aromatu nudžiugins įvairias Jūsų namų erdves - svetainę, spintą ar vonios kambarį.

Kviečiame pasigaminti namų kvapą, kurio aromatas kels nuotaiką jums ir jūsų svečiams, o pasirinkti mėgstami augalai atspindės meilę savo namams ar artimajam.

namu kvapu gamyba


 

Aromatinių vonios druskų gamyba

Užsiėmimo metu gaminsime vonios druską, kuri vonios ritualą padarys ypatingu, o odai suteiks švelnumo ir minštumo jausmą. Pačių pagaminta vonios druska suteiks ne tik malonumą, tačiau turės ir aromaterapinių - gydomųjų savybių ( padės įveikti nemigą, stresą, išsiblaškymą ir kitus emocinius negalavimus, peršalimo profilaktikai bei prevencijai).

Aromatinę vonios druską dažysime su mineraliniais pigmentais, todėl druska atrodys šventiškai ir puikiai tiks kaip dovana sau ar draugui. Vonios druską taip pat kvepinsime eteriniais aliejais ir kvapų estraktais, bei praturtinsime moliais, kurie suteiks odai naudingų medžiagų, mineralų oksidų. Moliai skaistina ir nuramina pavargusią odą, sušvelnina, maitina ir jaunina, puikiai išvalo odą. Užsiėmimo metu kursime individualų aromatinės vonios druskos receptą.

vonios druksos gamyba

 

Vonios burbulų gamyba

Vonios burbulų gamyba - maloni ir linksma pramoga, o pagamintais vonios kamuoliukais džiaugsitės ir patys ir nustebinsite artimuosius. Patekę į vandenį šie burbulai ima šnypšti
ir putoti, pripildydami vonios kambarį nuostabaus aromato. Padarykime maudymosi procesą linksmą ir malonų!
Užsiėmimo metu susipažinsime su mineraliniais pigmentais, moliais ir kitais reikalingais ingredientais, kurie lepins mūsų odą ir suteiks jai atpalaiduojantį, drėkinantį ar maitinantį
poveikį. Putojantys kamuoliukai bus gaminami iš natūralių ingredientų, bus margi ir kvapnūs.
Pasigaminę vonios burbulą, galėsite atsipalaiduoti ir pasilepinti net neišėję iš namų - užteks prisileisti vonią šilto vandens, įmesti į vandenį savo rankomis iš natūralių produktų
pagamintą vonios burbulą ir mėgautis kvapniu poilsiu.
Užsiėmimo metu pagaminsime įvairių formų ir kvapų - 3-5 vnt. putojančius burbulus voniai.

vonios druksos gamyba
EDUKACINIŲ PROGRAMŲ VIETA:
Raudondvario dvaro menų inkubatorius
(Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno raj.) arba galime atvažiuoti į Jūsų pasirinktą šventės vietą.

Dėl edukacijų teirautis tel. 867039767 arba el.paštu info@ekozvakes.lt

TRUKMĖ ir KAINA derinama individualiai.