Lakštinė kaukė - 100% medvilnė
search
  • Lakštinė kaukė - 100% medvilnė

Lakštinė kaukė - 100% medvilnė

1,89 €
Nėra mokesčio

Veido kaukė suspaustos tabletės pavidalu - 1 vnt

Kiekis

Veido kaukė suspaustos tabletės pavidalu yra paprastas ir greitas būdas paruošti veido kaukę, pritaikytą individualiems odos poreikiams. Įdėkite tabletę į pasiruoštą esenciją (apie 15-20 ml) ar hidolatą, tada kaukę tolygiai paskirstykite ant veido.

Kaukė tabletėje yra medvilninis audinys, suspaustas į mažytę tabletę. Panardinus į skystį, jis išsivysto į kompresą, kurį lengvai galima uždėti ant odos paviršiaus.

Tabletė - kompresas skirta vienai kaukei pasidaryti. Po naudojimo kaukę reikia išmesti.

Kaip naudoti:

Išimkite tabletę iš apsauginės pakuotės ir pamerkite ją į anksčiau pasiruoštą esenciją, hidrolato pagrindu pagamintai esencijai pakanka 15 ml. Esencijos, kuriose yra ne mažiau kaip 50% hialurono rūgšties, turėtų būti paruoštos likus maždaug 1–2 valandoms iki kaukės uždėjimo (tabletės išsiskleidimui reikia daugiau laiko).

Pasidaryk pats lakštinės kaukės savybės:

Kaukė pagaminta iš medžiagos. Pamirkytas audinys tvirtai apgaubia odą, kurio dėka, išmirkytoje esencijoje esančios veikliosios medžiagos lengviau įsiskverbia.

Kaukė palengvina esencijų patekimą į veido odą, tuo pačiu padidindama veikliųjų medžiagų absorbciją .

 Taikymas:

Tabletės kaukė rekomenduojama visų tipų odai prižiūrėti.

Sumaišykite hidrolatą su veikliaisiais ingredientais, pritaikytais jūsų odos poreikiams, pamirkykite tabletę ir uždėkite ją ant veido.

Mirkytas vandeniu ar hidrolatu, jis puikiai tinka kaip molio kaukes apsaugantis sluoksnis nuo džiūvimo.

 Pastabos:

Laikyti sandariai uždarytą, kambario temperatūroje, atokiau nuo šilumos ir šviesos šaltinių, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Nenaudokite per burną.

 

kauk_laks
15 Prekės

Jums taip pat gali patikti

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.