• Išparduota
Mikronizuoti spirulinos dumbliai
search
  • Mikronizuoti spirulinos dumbliai

Mikronizuoti spirulinos dumbliai

2,99 €
Nėra mokesčio

Mikronizuoti spirulinos dumbliai 30 g

Kiekis
Išparduota

Spirulinos dumbliai regeneruoja ir drėkina, stabilizuoja odos pusiausvyrą, stiprina kraujagysles, mažina eritemą, ramina uždegimą ir gerina odos tonusą. Rekomenduojama pavargusiai ir sausai odai, turinčiai spalvos pakitimų ir spuogus. Spirulinos dumbliai yra 100% natūralūs ir mikronizuojami iki smulkių miltelių. Sumaišius su vandeniu ar hidrolatu, jie sukuria priimtiną konsistenciją.

Mikronizuota spirulina yra miltelių pavidalo smaragdo žali dumbliai, turintys neįprastų savybių. Šiuo metu nėra žinoma jokio kito augalo, kuriame būtų daugiau maistinių medžiagų. Jis vadinamas „Motinos Žemės pienu“, nes jame yra ypač didelė gama-linoleno rūgšties (GLA) koncentracija, didelis aminorūgščių ir veikliųjų medžiagų kiekis.

Dozavimas: 1 - 100%

 

Spirulinos dumblių kosmetinės savybės:

·         Spirulina pasižymi regeneruojančiu ir drėkinamuoju poveikiu, stabilizuoja odos pusiausvyrą ir žymiai sustiprina kraujagysles, mažina eritemą, ramina uždegimą, gerina odos tonusą ir palaiko gijimą (dėka to, kad joje yra, be kita ko, cinko ir chlorofilo).

·         Jis gerai tinka prižiūrint sausą ir pavargusią odą , atgaivinti spalvą, gydyti spuogus ir seborėjinę odą .

Veidas:

Spirulinos dumbliai kartu su mėgstamu moliu gali būti naudojami kaip kaukės šiltų kūno / veido kompresų pavidalu, sumaišius su vandeniu, hidrolatu, aliejais ar aliejais.

Pasirinktinai į spirulinos kaukę galite pridėti glicerino, sorbitolio, medaus, alavijo gelio ar vieno iš pasirinktų augalų ekstraktų, pvz., Iš žaliosios arbatos.

 

Kūnas:

Maudymosi metu galima naudoti mikronizuotus dumblius - įpilkite jų į vandenį po 50-100 g per procedūrą.

Jie naudojami kūno apvyniojimo procedūroms (kūno apvyniojimui folija), o tai leidžia efektyviai veikti veikliosioms medžiagoms.

 

 

 

 

spir_dumb

Jums taip pat gali patikti

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.