Žaliasis molis
search
  • Žaliasis molis

Žaliasis molis

2,59 €
Nėra mokesčio

Žaliasis molis 50 g

Kiekis

Kosmetinis žalias molis yra 100% natūralus mineralinis produktas, o jo poveikis yra stipriausias iš visų molių. Žaliasis molis yra iš silicio ir aliuminio uolienų. Šio molio sudėtyje yra vertingų mikroelementų ir mineralinių druskų: mineralų oksidų, kalcio, kalio, magnio, silicio, mangano, seleno ir daugelio kitų mikroelementų. Žaliasis molis pasižymi puikiomis valomosiomis, absorbuojančiomis ir gydomosiomis savybėmis. 100% natūralus žalias molis, padeda gydyti spuogus.

Dozavimas: iki 100% galima tepti tiesiai ant veido ar kūno kartu su vandeniu

Žaliojo molio panaudojimas:

Veido kaukė - Sumaišykite žalią molį su vandeniu arba hidrolatu, kad sukurtumėte savo veido kaukę.  Praturtinkite kaukę pasirinktomis veikliosiomis medžiagomis, milteliniais dumbliais, žaliąja arbata ar aliejais.

Savybės:

Žaliasis molis pasižymi valomosiomis , sutraukiančiomis, antibakterinėmis, stangrinančiomis ir kraujotaką gerinančiomis savybėmis - tai suteikia puikų priežiūros efektą ir visam laikui pagerina odos su trūkumais būklę. Jis naudojamas uždegiminėms odos ligoms ir visų tipų odos regeneracijai ir valymui. Žaliasis molis naudojamas mišriai, riebiai, spuoguotai odai prižiūrėti. Pavargusiai ir suglebusiai odai rekomenduojamas žalias molis.

 Dėmesio! Nenaudokite metalinių šaukštų, maišydami molio kaukes!

mol_pzal
4 Prekės

Jums taip pat gali patikti

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.