• Išparduota
Maroko Ghassoul molis
search
  • Maroko Ghassoul molis

Maroko Ghassoul molis

2,10 €
Nėra mokesčio

Ekologiškas Maroko gasulo/Ghassoul/rasulo molis  50 g

Kiekis
Išparduota

Natūralus, 100% organinis Ghassoul molis (gasulas) taip pat žinomas kaip Rassoul (tariamas rasul). Tiesiogiai išvertus iš arabų kalbos, tai reiškia „kas valo“. Pagal beduinų tradiciją Maroko molis buvo naudojamas plaukams, veidui ir kūnui valyti. Šiandien gasulio molis naudojamas SPA procedūrose išskirtiniuose pasaulio centruose, kosmetologijoje, dermatologijoje ir farmakologijoje.

Ghassoul molio (Rassoul arba Rhassoul) yra tik vienoje pasaulio vietoje Tamdafelte Maroko šiaurės vakaruose, netoli Fezo miesto. Jis kasamas rankomis požeminėje kasykloje. Ekstrahavimo metu daugybė Ghassoul molio yra sunumeruoti ir pažymėti, jie neturi sąlyčio su kitomis žaliavomis. Feso gamykloje vyksta skalavimas švariu vandeniu, sterilizavimas ir Ghassoul molio džiovinimas saulės spinduliuose, kur molis iš kasyklos gabenamas specialiai tam paruoštuose plastikiniuose maišeliuose. Tada Ghassoul molis susmulkinamas iki 150 μ miltelių pavidalo. Pabaigoje atliekami laboratoriniai tyrimai ir Ghassoul molis supakuojamas į popierinius maišelius, pažymėtus partija. Societe du Ghassoul yra atsakinga už visą Ghassoul molio gavybą ir pakavimą. Maroko molis turi prancūzišką ECOCERT sertifikatą, jis yra 100% ekologiškas.

Ghassoul molio sudėtis: 55-65% silicio dioksido (SiO2), <21% magnio (MgO), <5% aliuminio (Al203), <3% kalkių (CaO), <2% geležies oksido (Fe2O3) ir sodos, kalio , Titanas. Molio pH esant 20 ° C temperatūrai svyruoja tarp 6,0–9,0. Sumaišius su vandeniu, molis sudaro lipnią masę, labai lengvai putojančią. Jis turi plovimo ir absorbuojančių savybių.

Dozavimas: iki 100%

Maroko Ghassoul molis - kaip naudoti?

Molio kaukė - Sumaišykite Ghassoul Maroko molį su vandeniu arba hidrolatu, kad sukurtumėte savo veido kaukę. Į kaukę įpilkite pasirinktų veikliųjų medžiagų, aliejų, vitaminų ar eterinių aliejų.

Kosmetikos ingredientas - pridėkite marokietiško molio į savo kremus, šampūnus, plaukų kondicionierius ir natūralius muilus. Išbandykite 1-2% molio priedą.

Valymas moliu - sumaišykite Ghassoul molį su vandeniu arba hidrolatu ir švelniai valykite galvos odą, veidą ir kūną. Nuplaukite kūną, švelniai nusausinkite ir tepkite aliejų/kremą ant drėgnos odos.

Maroko Ghassoul molis - savybės

·         Gryna forma, sumaišius su vandeniu, Ghassoul molis naudojamas veido kaukėms, kūno ir plaukų kompresams.

·         Kosmetikoje marokietiškas molis naudojamas kaip šampūnų, muilo ir dušo želių ingredientas.

·         Ghassoul molis taip pat yra vertinamas dermatologų kovojant su spuogais dėl jo valomųjų savybių, ypač pašalinant riebalų perteklių iš riebalinių liaukų, vadinamųjų poras ir jų aplinką.

·         Ghassoul molis taip pat naudojamas farmakologijoje. Anksčiau Maroke jį vartojo nėščios moterys, norėdamos sumažinti skrandžio rūgštingumą. Šiuo metu jo pagrindu gaminami preparatai , siekiant sumažinti virškinimo sistemos rūgštingumą .

·         Remiantis Amerikos laboratorijose atliktais bandymais nustatyta, kad marokietiško molio naudojimas kūnui sukelia šiuos padarinius: - sumažina odos sausumą (79%) - sumažina odos lupimąsi (41%) - pagerina išvaizdą ir suteikia odai šviesų atspalvį (68%) - padidina odos elastingumą ir stiprumą (24%) - stiprina odos struktūrą (106%) - pašalina riebalus ( riebalų perteklių) iš odos, ypač iš porų vidaus, - pašalina seną epidermį , oda tampa lygi, įtempta ir sveika .

·         Ghassoul molis puikiai tinka visų tipų odai prižiūrėti , ypatingą dėmesį skiriant jautriai, riebiai ir spuoguotai odai .

Dėmesio! Nenaudokite metalinių šaukštų, maišydami molio kaukes!

 

mol_gasol

Jums taip pat gali patikti

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.