Prancūzijos violetinis molis
search
  • Prancūzijos violetinis molis

Prancūzijos violetinis molis

3,90 €
Nėra mokesčio

Prancūzijos violetinis molis  50 g.

Kiekis

 Kosmetinis, 100% natūralus, prancūziškas violetinis molis.

Kaolino baltojo molio ir natūralaus mineralinio pigmento derinys suteikia jam originalią violetinę spalvą. Violetinis molis puikiai valo odą. Jis pagerina jos tvirtumą ir elastingumą. Rekomenduojama sausai, brandžiai, problematiškai, normaliai ir jautriai odai prižiūrėti. Jis taip pat puikiai tinka kūno priežiūrai - nuo celiulito ir strijų.

Violetinis molis valo ir ramina odą.

Intensyviai valo odą, sumažina sebumo išsiskyrimą ir susiaurina išsiplėtusias poras. Violetinis molis ramina sudirginimą ir mažina uždegimą. Rekomenduojama į bėrimą linkusios, mišrios ir jautrios odos priežiūrai.

Violetinis molis stangrina odą ir suteikia jai švytėjimo.

Jis turi gaivinantį, glotninantį ir atgaivinantį poveikį. Violetinis molis pagerina odos elastingumą ir stangrumą bei pagreitina gijimo procesą. Šviečia odą ir lėtina senėjimo procesus. Rekomenduojama brandžiai, sausai, pavargusiai odai prižiūrėti.

Pasigaminkite veido kaukę su violetiniu moliu. Norėdami paruošti kaukę su violetiniu moliu, rekomenduojame hidrolatus. Jie gali visiškai arba iš dalies pakeisti vandenį (pvz., 50/50).

Kaukę taip pat galima praturtinti tokiomis aktyviomis medžiagomis kaip: glicerino ekstraktai, hialurono rūgštys, augalinis kolagenas.

Taip pat gali būti naudojamas vonioms.

Sauso molio galiojimo laikas neribotas. Saugoti nuo drėgmės, laikyti sausoje vietoje.

Dėmesio! Nenaudokite metalinių šaukštų, maišydami molio kaukes!

mol_pvio
15 Prekės

Jums taip pat gali patikti

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.