Prancūziškas raudonas molis
search
  • Prancūziškas raudonas molis

Prancūziškas raudonas molis

3,23 €
Nėra mokesčio

Ekologiškas Prancūzijos raudonasis molis 50 g

Kiekis

Kosmetinis raudonas molis yra 100% natūralus. Jame yra vertingų mikroelementų, valo, stangrina ir suteikia odai sveiką išvaizdą. Riebiai ir mišriai odai rekomenduojamas raudonas molis.

Prancūziškas raudonas molis „Montmorillonite“ yra 100% natūralus mineralinis produktas. Jame yra vertingų mikroelementų ir mineralinių druskų (įskaitant didelę silicio, geležies oksido ir kalcio oksido koncentraciją).

Dozavimas: iki 100%

Kaip Naudoti?: Pasidaryk pats molio kaukę - derink raudoną molį su vandeniu arba hidrolatu ir sukurk savo veido kaukę. Į kaukę įpilkite pasirinktų veikliųjų medžiagų, aliejų, vitaminų ar eterinių aliejų.

Plaukai:

·         Raudonas molis valo odą, turi sutraukiantį ir regeneruojantį poveikį.

·         Į mėgstamą šampūną ar plaukų kondicionierių įpilkite raudonojo molio.

·         Raudoną molį sumaišykite su vandeniu ir naudokite kaip lengvą kaukę užterštai galvos odai.

·         Į galvos odos kondicionierių įpilkite raudonojo molio, kad paskatintumėte plaukų augimą ir išvalytumėte galvos odą.

Veidas:

·         Norėdami paruošti kaukę su raudonuoju moliu, rekomenduojame hidrolatus. Jie gali visiškai arba iš dalies pakeisti vandenį (pvz., 50/50).

·         Raudonojo molio kaukę taip pat galima praturtinti tokiomis aktyviomis medžiagomis kaip: glicerino ekstraktai, hialurono rūgštys, augalinis kolagenas ir keratinas, medaus, glicerinas.

Dėmesio! Nenaudokite metalinių šaukštų, maišydami molio kaukes!

 

mol_praud
25 Prekės

Jums taip pat gali patikti

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.