• Išparduota
Olivem 1000
search
  • Olivem 1000

Olivem 1000

3,40 €
Nėra mokesčio

Olivem 1000 - 20 g

Kiekis
Išparduota

„Olivem 1000“ yra natūralios kilmės nejoninis emulsiklis.  Jis turi drėkinančių ir minkštinančių savybių.

Olivem 1000 - iš alyvuogių aliejaus išgautas natūralus augalinis emulsiklis, kurio pagalba lengvai susijungia vanduo su aliejais. Naudojant šį emulsiklį galima išgauti lengvos konsistencijos emulsijas, losjonus, kremus, kurie gerai susigeria į odą, giliai drėkina, nepalieka riebumo pojūčio ant odos. 

Dozavimas: 3 - 4% - skysti balzamai, serumai 5% - veido kremai 6 - 8% turtingi regeneruojantys kremai

Kaip vartoti Olivem 1000?

Naudokite kaip riebalų fazės ingredientą gaminant namų kosmetiką. Jis sugeba emulsuoti iki 40% riebalų komponentų. Tinka sukurti stipriems, regeneruojantiems naktiniams kremams.

„Olivem 1000“ – Savybės:

„Olivem 1000“ yra specialus emulsiklis, nes be to, kad sukurtų emulsiją, jis turi stiprų drėkinamąjį ir minkštinamąjį (lyginamąjį, aliejinį) poveikį.

Formuojantis emulsijai, „Olivem 1000“ sukuria skystus kristalus, kurių struktūra panaši į natūraliai odoje randamą skystųjų kristalų tarpląstelinį cementą, dėl šio artimo afiniteto jis puikiai pagerina elastingumą ir drėkinimą.

„Olivem 1000“ yra nejoninis emulsiklis, stabilus plačiame pH diapazone (3–12), sukuria stabilias emulsijas su daugybe žaliavų. Šis emulsiklis yra suderinamas su daugiavaisių AHA rūgštimis („Multifruit Complex“), ekologiškai konservuojančiais milteliais (bet dedami atvėsus vadinamojoje III fazėje), vitamino C MAP arba žemo pH hidrolatų.

 

Plaukai

„Olivem 1000“ palengvins hialurono rūgšties, hidrolato ir aliejaus derinimą maitinamojoje ir regeneruojančioje kaukėje pažeistiems ir sausiems plaukams.

Veidas

„Olivem 1000“ yra naudinga kuriant veido kremus ir losjonus. Tai suteikia jiems subtilią ir malonią tekstūrą.

„Olivem 1000“ gerai derinamas su aliejais, sukuria stabilius kremus su vitaminu C ir kosmetinėmis rūgštimis.

Kūnas

Olivem 1000 pagerina odos elastingumą ir drėkinimą.

Naudokite alyvuogių 1000 ir pasidarykite savo drėkinamąjį kūno losjoną ar rankų kremą.

 

Pastabos: Laikyti sandariai uždarytą kambario temperatūroje, atokiau nuo šilumos ir šviesos šaltinių, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

INCI: Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate

oli_1000
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.